Profesjonalne-czytniki-kodow-2D
Strona główna » Skanery do odczytu kodów 2D IOSS

Skanery do odczytu kodów 2D IOSS

Profesjonalne czytniki kodów 2D oferowane przez markę IOSS pozwalają zapewnić swobodną identyfikację materiałów wykorzystywanych w procesach produkcyjnych. Nieograniczony przepływ materiałów sprawdza się w szczególności przy modelu produkcyjnym Just in time. Szybkie skanowanie zapewniające natychmiastową identyfikację towaru pozwala zapewnić maksymalną wydajność w procesach produkcyjnych. Skanery 2D IOSS to połączenie najwyższej jakości materiałów wraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Jak zatem działają i co oferują profesjonalne skanery do odczytu kodów 2D? 

Skanery kodów 2D IOSS – stworzone do pracy w każdych warunkach

Skanery do odczytu kodów znajdują swoje zastosowanie między innymi w branży produkcyjnej podczas produkcji maszyn i pojazdów mechanicznych. Branża automotive cechuje się niezwykłą precyzją, która pozwala zapewniać produkty cechujące się najwyższą jakością i precyzją działania. Producent kodów IOSS posiada w swojej ofercie szereg skanerów, które, w zależności od indywidualnych wymagań, pozwolą zapewnić natychmiastowy odczyt danego podzespołu. 

Jedną z propozycji producenta jest ręczny skaner kodów DataMatrix o oznaczeniu DMX100. W pełni przenośny czytnik zapewnia maksymalną funkcjonalność. Prosta i solidna konstrukcja pozwala użytkować skaner w krakingu. Dzięki wbudowanemu laserowi urządzenie w jednej chwili pozwala odczytać wszelkie parametry ułatwiające identyfikację towaru. Jedną z kolejnych zalet urządzenia jest brak konieczności konfiguracji funkcji Teach-In. Czytnik pozwala także na odczytywanie kodów z błyszczących i innych trudnych powierzchni. Dzięki interfejsowi Firewire narzędzie transferuje odczytane informacje wprost do systemu operacyjnego. Solidna i przemyślana konstrukcja urządzenia pokryta aluminiową osłoną pozwala wykorzystywać je w dowolnych dziedzinach przemysłowych. 

Kolejna propozycja producenta obejmuje profesjonalny skaner kodów DMR210. Jego nowoczesne oprogramowanie zapewnia identyfikację nie tylko kodów DataMatrix, ale także QR. Modułowa konstrukcja zapewnia łatwą i szybką identyfikację kodów, ułatwiając codzienne zadania w branży produkcyjnej. Wielokanałowy system odczytu doskonale identyfikuje kody naniesione na zróżnicowanych strukturach. Wielkość czcionki oraz sposób jej wykonania nie wpływa na poziom odczytu, dzięki czemu urządzenie charakteryzuje się niezawodnością oraz najwyższą precyzją działania. W przeciwieństwie do pozostałych czytników marki IOSS model DMR210 dostępny jest w dwóch wariantach. Jedna z wersji obejmuje model o wysokiej rozdzielczości oraz prędkości, natomiast drugi wariant zapewnia weryfikację kodu 2D.

Uniwersalny charakter czytników IOSS

Niezwykłą niezawodnością odczytu cechuje się także nowoczesny skaner kodów IOSS o oznaczeniu DMR220. Montowany na stałe czytnik doskonale radzi sobie z odczytem kodów w każdych – nawet najbardziej wymagających warunkach przemysłowych. Niezwykle wytrzymały i wydajny produkt cechuje się niezawodnością i wysoką precyzją odczytu. Wyposażony w wysoki stopień ochrony IP67 czytnik posiada zintegrowany układ optyczny oraz pomocnicze diody LED, które identyfikują kody 2D. Urządzenie współpracuje z wiodącymi interfejsami, dzięki czemu łączność urządzenia pozwala zachować najwyższy komfort pracy. 

Ostatnia z propozycji producenta obejmuje czytniki DMR 410/420, które dzięki swoim kompaktowym rozmiarom pozwalają zapewnić szybką i dokładną identyfikację. Skaner na tle konkurencyjnych urządzeń wyróżnia się funkcją aktywnego uczenia w czasie pracy maszyny. Modele z serii 410/420 zostały wyposażone w funkcję odczytu systemu DPM, który znajduje swoje zastosowanie przy wszystkich kodach DataMatrix. Prosty w obsłudze czytnik wyposażony jest w dodatkowe systemy wspomagające, które przekładają się na jakość pracy. Rozbudowane funkcje czytników zapewniają także automatyczną optymalizację procesów odczytywania, które pozwalają zapewnić optymalny przepływ danych. 

źródło: stmech.eu